Left Banner

Opinie klientów

Opinie klientów

Left Banner

Lista produktów marki Cosma / Full Spectrum / Green Paw

Cosma S.A to firma z tradycjami, które sięgają 2015 roku. Jako firma aktywna w branży konopnych suplementów diety w Polsce, skupiamy się na tworzeniu produktów z kannabinoidami. Nasze produkty są przeznaczone dla różnych branż, w tym farmaceutycznej, kosmetycznej i weterynaryjnej. Naszym celem jest promowanie bezpiecznego i zdrowotnego stosowania produktów na bazie wyciągów roślinnych. Wierzymy w naturalne składniki i ich zdrowotne właściwości, dlatego oferujemy produkty spożywcze, kosmetyki i wiele innych na bazie kannabinoidów.

Nasze działania koncentrują się wokół trzech głównych marek: Cosma, Full Spectrum oraz Green Paw.

Produkty COSMA CANNABIS Synergy to innowacyjna linia, jedyne suplementy diety, które łączą działanie fitokannabinoidów, ziół, witamin i minerałów. Fitokannabinoidy oddziałują na nasz układ endokannabinoidowy, który wpływa na pozostałe układy, w ten sposób wspomagają działanie pozostałych, bardzo starannie dobranych składników. 

W linii FULL SPECTRUM znajdziemy m.in. herbatki konopne. Brak przeciwwskazań do stosowania, prosty i naturalny skład, prozdrowotne właściwości i liczne pozytywne opinie użytkowników – to tylko początek długiej listy zalet tej linii produktów. Napar z liści konopi, stosowany od stuleci w medycynie ludowej, wraca do łask, a herbatka konopna powoli odnajduje się w towarzystwie znanych i cenionych przez każdego ziół do zaparzania.

GREEN PAW to marka produktów skierowanych do posiadaczy zwierząt domowych, oparta tylko o naturalne składniki najwyższej jakości. Korzystamy tylko i wyłącznie z komponentów klasy Human Grade, więc wszystko co od nas otrzymasz jest bezpieczne zarówno dla Ciebie jak i Twojego przyjaciela.

Aktywne filtry