XIV Franciszkańska Konferencja Zielarsko-Farmaceutyczna

Franciszkańskie Konferencje Zielarsko-Farmaceutyczne są organizowane od początku istnienia Herbarium św. Franciszka, tzn. od 2007 roku. Ich twórcą jest założyciel i dyrektor Herbarium - o. dr Marcelin Jan Pietryja ofm. Konferencje mają na celu szerzenie wiedzy na temat zdrowego, zgodnego z naturą trybu życia, profilaktyki zdrowotnej oraz naturalnych metod leczenia chorób.

Już dziś zapraszamy do udziału w XIV konferencji, która odbędzie się w sobotę 30 maja 3 października 2020 r., w Katowicach-Panewnikach, przy ul. Związkowej 20, Dom Parafialny, Aula św. Franciszka.

Temat Konferencji to: „Zdrowe odżywianie i poszczenie dla zdrowia jako alternatywa dla leczenia farmakologicznego

 

Szanowni Państwo!
(Aktualizacja 24.07.2020)

Ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, wynikające z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, zdecydowaliśmy się na odwołanie XIV Konferencji Zielarsko-Farmaceutycznej, która miała odbyć się 3.10.2020.

Osoby, które zapisały się na Konferencję, otrzymają zwrot opłaty za wstęp w terminie do 30.08.2020.

Materiały z tej Konferencji będą dostępne w październiku. Zakupu będzie można dokonywać w naszym sklepie stacjonarnym oraz zamówienia telefoniczne/e-mail.

Jest nam bardzo przykro, że nie możemy się spotkać w tym roku. Wszyscy mamy nadzieję, że epidemia koronawirusa umożliwi nam spotkanie wiosną w przyszłym roku na kolejnej, XV Konferencji Zielarsko-Farmaceutycznej.

Informacje:

herbarium.konferencja@gmail.com, tel. 32 250 02 57

Z wyrazami szacunku,
OrganizatorzyKontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?