Tęczowa Pasieka | ZIOŁOMIÓD JEŻYNOWY 625g

Masa netto: 625g
Producent: Tęczowa Pasieka
SKU: 3192
55,00 zł

Ziołomiód z Uzdrowiska Konstancin-Jeziorna.

Ziołomiód to produkt, który w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ostatnie badania dowodzą, że ziołomiód zawiera w sobie mnóstwo cennych składników, które sprawiają, że produkt ten można wykorzystywać podczas naturalnych terapii. Ziołomiody, poza cechami podobnymi do miodu, zawierają dodatkowo składniki ziół, które także mogą pomóc nam w wielu przypadłościach.
Pożywką do przygotowania ziołomiodu jest sok z ziół, zawierający mnóstwo witamin i minerałów, lecz także będący bogatym w sacharozę. Pszczoły muszą taką pożywkę przerobić, aby była dla nich pokarmem i dlatego dodają do niej niezbędne enzymy – w wyniku takiego działania sacharoza rozłożona
zostaje na cukry proste i efektem końcowym jest ziołomiód. Poza wspomnianymi witaminami i minerałami pochodzącymi z ziół, zawiera ona także mnóstwo składników miodu (w tym dodawane przez
pszczoły enzymy). Wszystkie z nich razem skutkują właściwościami antybakteryjnymi, przeciwgrzybicznymi, a także wspomagającymi odporność i działanie to jest nieco silniejsze, niż w przypadku miodów.

Ziołomiód jeżynowy zawiera dużo przeciwutleniaczy, odgrywającą ważną rolą w hamowaniu wolnych rodników tlenowych, czyli cząsteczek działających prostarzeniowo. Jeżyny charakteryzują się najwyższą zawartością polifenoli spośród owoców jagodowych.

Specyfikacja
Przechowywanie Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?