Franciszkański PROPOLIS FORTE Krople 40 ml

Objętość netto: 40 ml
SKU: 0024
33,00 zł

Krople Propolisowe to produkt zawierający propolis czyli najaktywniejszy biologicznie produkt pszczeli. Preparat jest w postaci płynnej i łatwo podawać go osobom, które mają trudności z połykaniem kapsułek. Propolis jest produktem zbieranym przez pszczoły i nie zawiera: sztucznych dodatków, barwników, składników modyfikowanych genetycznie, pestycydów, antybiotyków, metali ciężkich. Zawiera naturalne składniki odżywcze, które mogą korzystnie wpływać na poprawę obniżonej odporności. Polecany szczególnie w okresach zimnych i przejściowych tj. jesień, zima, wiosna. Propolis powstaje dzięki pracy pszczół. Owady produkują go z żywicy pąków drzew. Jest bogaty w wiele składników, dzięki którym ma szerokie zastosowanie i korzystnie wpływa na nasz organizm. Propolis zawiera witaminy A, E, B1, B2, B5, B6 oraz B6, a także flawonoidy, kwasy fenolowe, tłuszczowe, aromatyczne, estry, sterole, terpeny i kumaryny.

Specyfikacja
Składniki alkohol etylowy, propolis (kit pszczeli) 18%, woda. Zawartość propolisu: 18% (210 mg w 40 kroplach) Zawartość etanolu: nie więcej niż 95% obj.
Sposób użycia Zaleca się 40 kropli dziennie rozpuścić w niewielkiej ilości wody.
Ostrzeżenia Nie stosować w przypadku uczulenia na produkty pszczele.
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Franciszkański Parazyt KROPLE - Zdrowy i czysty przewód pokarmowy

Krople bezalkoholowe / Suplement diety

Objętość netto: 100 ml
18,00 zł

Franciszkański OMUŁEK ZIELONOWARGOWY

Suplement diety

120 kapsułek
56,00 zł

Franciszkańska ACEROLA z dziką różą i witaminą C

Suplement diety

60 kapsułek
42,00 zł

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?