Kategorie
  Menu Close

  Nutergia Laboratoire | ERGYCEBE - Multiwitamina 90kaps.

  Suplement diety, 90 kapsułek
  SKU: 3664524000105
  87,00 zł
  Wyślij do
  *
  *
  Sposób wysyłki
  Nazwa
  Przybliżony czas
  Cena
  Brak opcji wysyłki

  Suplement diety na bazie 12 witamin, cynku i chromu.

  • Zmęczenie, utrata witalności
  • Zapotrzebowanie na witaminy

  ERGYCEBE to wyjątkowy zestaw multiwitaminowy zamknięty w kapsułce roślinnej. Produkt zawiera 12 witamin, w tym wszystkie witaminy z grupy B i dwa minerały.

  1 kapsułka ERGYCEBE pokrywa 100% Referencyjnych Wartości Odżywczych na witaminy B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, C, D i E.

  Witaminy B2, B5, B6, B9 i C przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a witaminy B2, C, E i cynk pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

  Witaminy z grupy B:

  Naukowcy zidentyfikowali szereg różnych związków chemicznych, które ze względu na ich molekularną bliskość nazwano i ponumerowano od 1 do 12. Kilka z nich zostało następnie wykluczonych z tej grupy, np.: B4, B7, B10 i B11.

  W grupie witamin B możemy spotkać się z dwoma różnymi nazwami tego samego związku: Witamina B1 lub tiamina, witamina B2 lub ryboflawina, witamina B3 (PP) lub nikotynamid, witamina B5 lub kwas pantotenowy, B6 lub pirydoksyna, witamina B8 (H) lub biotyna (nazywana w niektórych krajach B7), witamina B9 lub kwas foliowy, witamina B12 lub kobalamina.

  Najlepszym źródłem witamin z grupy B są świeże, nieprzetworzone produkty.

  Kiedy zastosować?

  ERGYCEBE można polecić osobom dbającym o swoją kondycje fizyczną i psychiczną a także w przypadku zmęczenia lub gdy potrzebna jest suplementacja witamin.