Franciszkańskie krople na żyły KRĄŻENIÓWKA

vol. 50% / Objętość netto: 200 ml

Produkt dostępny tylko w sklepie stacjonarnym
37,00 zł
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

Stosowana przy uczuciu ciężkości nóg, w osłabieniu napięcia i elastyczności żył oraz naczyń krwionośnych. Redukuje objawy zimnych nóg.

Substancje czynne zawarte w produkcie w postaci wyciągów wodno-etanolowych korzystnie wpływają na uczucie ciężkich nóg, są pomocne w osłabieniu napięcia i elastyczności żył oraz naczyń krwionośnych. Arnika ma działanie wzmacniające krwionośne naczynia włosowate, przeciwzapalne i przeciw-obrzękowe. Wyciąg z arniki ma działanie obkurczające i wzmacnia naczynia krwionośne, co pomaga w zlikwidowaniu pajączków. Łagodzi objawy miażdżycy, szumów w uszach, zawroty głowy. Substancje czynne zawarte w kasztanowcu opóźniają krzepnięcie krwi, zmniejszają jej lepkość i rozrzedzają ją, przez co nie powstają zakrzepy wewnątrz naczyń, poprawia się krążenie obwodowe i ukrwienie wszystkich narządów. Zawarte w miłorzębie japońskim laktony terpenowe usprawniają przepływ krwi. Koszyczek rumianku oraz nagietka posiadają właściwości rozkurczające mięśnie gładkie, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Specyfikacja
Attribute nameAttribute value
Składnikiwodno-etanolowy wyciąg z: koszyczka arniki, koszyczka rumianku, liścia miłorzębu japońskiego, koszyczka nagietka, kwiatostanu kasztanowca.
Sposób użycia

Osoby dorosłe: 5-10 ml nalewki (1-2 łyżeczki) doustnie 3 razy na dzień przed jedzeniem, rozcieńczyć w 25 ml wody. Kurację można prowadzić do 12 tygodni, po tym okresie zaleca się miesięczną przerwę.

Czas stosowania: do 12 tygodni, po tym okresie zaleca się miesięczną przerwę.

OstrzeżeniaPrzeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne.
Przechowywanie

w zamkniętym opakowaniu w temperaturze nie wyższej niż 25oC, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Melaleuca | Aloe Vera Spray

Objętość netto: 45 ml
18,00 zł

Biofarmacja | BioMULTIMINERAŁY + D3

Zawartość netto: 28 saszetek po 4,7g
32,00 zł

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?