Herbarium św. Franciszka - Tradycyjne ziołolecznictwo klasztorne

Dostępność: W magazynie
SKU: 9788393604104
40,00 zł
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

Marcelin Jan Pietryja ofm, Herbarium św. Franciszka. Tradycyjne ziołolecznictwo klasztorne

Format 200 x 210 mm
Ilość stron 132
Kreda 170 g
Oprawa twarda, obwoluta
Katowice 2012

W połowie grudnia 2012 roku ukazał się album Herbarium św. Franciszka. Tradycyjne ziołolecznictwo klasztorne autorstwa o. Marcelina Jana Pietryji ofm. Książka powstała z okazji 5-lecia powstania naszego Herbarium. Herbarium autorstwa ojca Marcelina - to publikacja kierowana do miłośników naturalnych metod leczenia, nie tylko odwiedzających śląskie Panewniki - franciszkański ogród pełen przeróżnych specyfików - na wszystkie dolegliwości naszego ziemskiego bytowania.

Autor rozpoczyna od omówienia niektórych roślin leczniczych występujących w Biblii. Opisuje ich symbolikę, właściwości zdrowotne i
działanie. Przedstawia także historię i teraźniejszość ziołolecznictwa franciszkańskiego. W rozdziale poświęconym Herbarium
zamieszczono liczne zdjęcia pokazujące jego wnętrza a także liczne detale wyposażenia, które wzbogacają niesamowity klimat tego miejsca. Z książki można się dowiedzieć, jak wybitni goście odwiedzający Herbarium opisują to miejsce i co ich w nim zachwyca.

Jest to pierwsza publikacja z serii Biblioteka św. Franciszka, w której będą powstawały książki z dziedziny fitoterapii.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?