;
Kategorie
  Menu Close

  Biovitalium | HEPATOPROTECTOR - Właściwa przemiana materii

  Producent: Biovitalium
  Suplement diety

  60 kapsułek
  SKU: 5903240909049
  65,00 zł
  i h
  Wyślij do
  *
  *
  Sposób wysyłki
  Nazwa
  Przybliżony czas
  Cena
  Brak opcji wysyłki

  Unikalna kompozycja odpowiednio dobranych ekstraktów roślinnych, witamin i składników mineralnych przeznaczona dla osób:

  • ›mających problemy z prawidłową pracą wątroby (po resekcji woreczka żółciowego lub innych schorzeniach dróg żółciowych),

  • ›przyjmujących duże ilości leków,

  • ›których dieta uwzględnia alkohol oraz dużą ilość tłuszczów,

  • ›wszystkich tych, których chcą chronić wątrobą i trzustkę i zapewnić im prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas.

  Wątroba i trzustka pod szczególna ochroną!

  Suplement diety Hepatoprotector zawiera optymalne zestawienie witamin, które uzupełniają dietę w składniki niezbędne do ochrony wrażliwego miąższu wątroby i trzustki - zapewniają im możliwość szybkiej i skutecznej regeneracji.

  Witaminy C i E pełnią funkcje silnych antyoksydantów, witaminy z grupy B, biotyna i kwas foliowy biorą udział w przemianach energetycznych białek, tłuszczów i węglowodanów, a kwas pantotenowy i niacyna wykazują działanie protekcyjne i wspomagające regeneracje tkanek wątroby i trzustki.

  Witaminy: C, Niacyna, E, kwas pantotenowy,B2, B6, B1, A, biotyna, kwas foliowy, B12.

  Składniki mineralne: selen neutralizuje i usuwa z organizmu różne substancje toksyczne, zarówno metale ciężkie (np. rtęć, kadm, ołów i arsen), jak i związki uwalniane podczas zakażeń, urazów i stresów. Chroni organizm przed rakiem.

  Ekstrakty roślinne:

  • Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej – zapobiega marskości wątroby, przyśpiesza procesy detoksykacji (odtruwania) i eliminacji toksyn z ustroju. Zapobiega także zastojom żółci i rozwojowi kamicy żółciowej. Chroni wątrobę przed wpływem niektórych ksenobiotyków (leków, węglowodorów).

  • Ekstrakt z kłączy kurkumy długiej – pobudza wątrobę do zwiększonego wydzielania żółci, ułatwia jej przepływ w przewodach żółciowych, przywraca naturalną kurczliwość pęcherzyka żółciowego, a także zwieracza Oddiego, który służy jako wpust do dwunastnicy. Jednoczenie zawarte w niej związki czynne niszczą bakterie i likwidują wywołane przez nie stany zapalne.

  • Ekstrakt z ziela i korzeni mniszka lekarskiego – zwiększa wydzielanie żółci w chorobach wątroby i woreczka żółciowego. Podnosi również  ilość wydzielanych soków trawiennych.

  • Ekstrakt z ziela szanty zwyczajnej – to środek żółciopędny i żółciotwórczy, pobudza czynność wydzielniczą wątroby, ułatwia przepływ żółci stąd szerokie zastosowanie w schorzeniach wątroby, dróg żółciowych i kamicy.

  • Ekstrakt z ziela karczocha zwyczajnego – kompleks związków zawartych w ekstrakcie z ziela karczocha cechuje się działaniem leczniczym o charakterze ochraniającym wątrobę: żółciotwórczym, żółciopędnym i moczopędnym. Wykazuje również działanie antyutleniające i antycholesterolowe, a także działanie osłaniające, żółciotwórcze i żółciopędne.

  • Ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego – znosi bóle i kolki, ułatwia przepływ żółci do dwunastnicy, polecany w chorobach wątroby przebiegających ze zmniejszoną produkcja żółci i w stanach skurczowych dróg żółciowych.

  • Ekstrakt z owoców ostropestu plamistego – standaryzowany na zawartość sylimaryny - odtruwa wątrobę, stabilizuje i uszczelnia błony komórek wątrobowych - hepatocytów. Sylimaryna ochrania też komórki wątroby przed uszkodzeniami ze strony toksycznych związków chemicznych pochodzących ze środowiska, z działań ubocznych leków, również chroni przed wirusami. Ponadto wspomaga samoregenerowanie się hepatocytów - uszkodzonych toksynami i zużytych podczas czynności fizjologicznych.

  • Fitosterole sojowe – obniżają poziom cholesterolu we krwi, poprzez wpływ na enzymy kluczowe dla procesu przemiany cholesterolu w wątrobie.

  • Koenzym Q10 – jest czynnikiem ochronnym, niezbędnym dla wątroby do pełnienia swojej podstawowej funkcji, wspomaga ją w odtruwaniu i regeneracji.

  • Metionina - działa odtruwająco, żółciotwórczo, żółciopędnie i przeciwkamiczo. Zakwaszając żółć zapobiega wytrącaniu się złogów kamiczych w drogach żółciowych, ponadto zapobiega ich zakażaniu. Działa ochronnie na miąższ wątroby i trzustki.

  Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
  Obrazek Biovitalium | VENOPROTECTOR - prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych
  Obrazek Franciszkańska Herbatka ziołowa NA WYPRÓŻNIANIE

  Franciszkańska Herbatka ziołowa NA WYPRÓŻNIANIE

  Herbatka ziołowa / Suplement diety

  Masa netto: 120 g (40 saszetek po 3 g)
  18,00 zł