Bonimed | RESVERATROL esencja wina w kroplach 20 ml

Suplement diety / Zawartość netto: 9 ml
Producent: Bonimed
SKU: 5908252932603
30,00 zł

Suplement diety Resveratrol – esencja wina w kroplach. Hamuje starzenie się organizmu.

Ze względu na zawartość ekstraktu ze skórek winogron preparat wspomaga organizm w obronie przed wolnymi rodnikami, które uważa się za przyczynę chorób układu krążenia i chorób nowotworowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążenia i prawidłowe ciśnienie tętnicze krwi. Pomaga w zachowaniu funkcji układu żylnego kończyn dolnych. Wspomaga przepływ krwi w kończynach dolnych, co może zmniejszać uczucie zmęczenia i ciężkości nóg. Sprzyja polepszeniu ogólnego wyglądu i zdrowia skóry. Jest tradycyjnie stosowany w celu wspierania funkcji naczyń włosowatych. Wspomaga metabolizm oraz sprzyja utracie masy ciała, przez co ułatwia odchudzanie i redukcję cellulitu.

Specyfikacja
Składniki woda, alkohol, ekstrakt ze skórek winogron (Vitis vinifera L.) 2,5%. Produkt zawiera 25 % obj. alkoholu.
Sposób użycia 2 razy dziennie po 10 kropli. Nie rozcieńczać preparatu, nie popijać! PRZED UŻYCIEM WSTRZĄSNĄĆ!
Zawartość w zalecanej porcji dziennej Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (20 kropli) zawiera: Ekstrakt ze skórek winogron 17 mg w tym trans-resveratrol – 0,85 mg DOSKONAŁA PRZYSWAJALNOŚĆ 20 kropli = 4 lampki wina (ok. 400 ml)
Ostrzeżenia

Produkt zawiera alkohol, co należy uwzględnić przed zastosowaniem u pacjentów z chorobą alkoholową lub ostrym zapaleniem trzustki. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia

Przechowywanie Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 250C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Franciszkańska Herbatka ziołowa NA MIĘŚNIAKI

Herbatka ziołowa

Masa netto: 150 g (herbatka sypana)
19,00 zł

Franciszkański Eliksir LEKKA JAK PIÓRKO

Suplement diety

Objętość netto: 250 ml
25,00 zł

Franciszkański Eliksir Krzemowy

Suplement diety

Objętość netto: 250 ml
27,00 zł

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?