Bonimed | BONICHROM 30 kaps. - utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy

Suplement diety / 30 kapsułek
Producent: Bonimed
SKU: 5908252932177
23,00 zł

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy w surowicy krwi. W związku z tym Bonichrom polecany jest osobom z nadwagą i nadmierną skłonnością do spożywania słodyczy.

Specyfikacja
Składniki maltodekstryna, drożdze  wzbogacone w chrom, żelatyna, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych**, dwutlenek krzemu). **) pochodzenia naturalnego
Sposób użycia 1 kapsułka (podczas posiłku). Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zawartość w zalecanej porcji dziennej Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (1 kapsułka) zawiera: Chrom 200 μg
*) 500% RWS (Referencyjnej Wartości Spożycia)
Ostrzeżenia Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji, a także u osób uczulonych na składniki preparatu. Zdrowy styl życia, w tym zrównoważony sposób żywienia stanowią podstawę w zachowaniu dobrego stanu zdrowia.
Przechowywanie Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. poniżej 250C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?