Ostatnie wpisy

Herbarium św. Franciszka na V Festiwalu Miast Partnerskich „Łączy nas chleb”w Katowicach!

Herbarium weźmie udział w wyjątkowym wydarzeniu – V Festiwalu Miast Partnerskich „Łączy nas chleb”, organizowanym przez Miasto Katowice w dniach 7–8 czerwca 2025 roku w malowniczym Parku Zadole w Katowicach-Ligocie.

To międzynarodowe święto kultury, smaków i tradycji, w tym roku tematy przewodnie to ocet i oliwa, które łączą kulinarny kunszt z troską o zdrowie i dobrostan.

Podczas festiwalu na naszym stoisku będą mogli Państwo:

  • poznać właściwości ziół wspierających trawienie, odporność i równowagę organizmu,
  • odkryć zastosowania octu ziołowego – zarówno w kuchni, jak i w pielęgnacji czy domowej apteczce,
  • porozmawiać z nami o ziołolecznictwie i naturalnych metodach dbania o zdrowie.

To jednak tylko część bogatego programu wydarzenia. Wśród licznych atrakcji znajdą się m.in.:
– panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli miast partnerskich, konsulatów oraz ekspertów branży gastronomicznej i rzemieślników,
– warsztaty pieczenia chleba, wyrabiania czekolady, tworzenia naturalnych perfum i octów,
– turnieje szachowe i karciane, plener malarski, animacje dla dzieci z TEATREM TRIP,
– oraz koncerty gwiazd:
7.06 – THREE OF US
8.06 – Marta Król, WALK AWAY feat. Urszula Dudziak

Park Zadole, Katowice – ul. Wczasowa

7–8 czerwca 2025

Wstęp wolny


Więcej informacji: katowice.eu/chleblaczy

Niech zioła łączą ludzi tak jak chleb – do zobaczenia!

Opublikowano w: Z życia Herbarium

Dodaj komentarz