Left Banner

Opinie klientów

Opinie klientów

Left Banner

 • Nowe herbatki owocowe!
  Nowe herbatki owocowe!

  Nasze najnowsze propozycje to owocowe herbatki, które doskonale nadają się do picia na ciepło w chłodne dni, jak i na zimno jako orzeźwiający napój w lecie. Przedstawiamy Różany Raj i Ogrodowy Czar :)

  Czytaj
 • Majowe nowości
  Majowe nowości

  Z przyjemnością wracamy do lubianej i cenionej przez klientów mieszanki, znanej dawniej jako Wiosenny Detoks. Naturalna Odnowa to kompozycja ziół o przyjemnym smaku. Polecamy ją jako wsparcie w codziennym, naturalnym i łagodnym oczyszczaniu organizmu z toksyn i złogów, które każdego dnia - chcąc nie chcąc - nabywamy chociażby z pokarmem czy z zanieczyszczonego powietrza.

  Czytaj
 • Wiosenne zioła w praktycznym zastosowaniu - dziękujemy za spotkanie!
  Wiosenne zioła w praktycznym zastosowaniu - dziękujemy za spotkanie!

  24 kwietnia w Herbarium odbyło się spotkanie pt. "Wiosenne zioła w praktycznym zastosowaniu", na którym Justyna i Estera opowiadały o ziołach - o tym jak, gdzie i kiedy zbierać zioła, jakie wykazują właściwości prozdrowotne oraz co można z nich przygotować w domowej kuchni.

  Czytaj
 • Wiosenne zioła w praktycznym zastosowaniu - zapraszamy na spotkanie!
  Wiosenne zioła w praktycznym zastosowaniu - zapraszamy na spotkanie!

  Jakie zioła można zbierać wiosną? Gdzie ich szukać? Jak praktycznie można wykorzystać je w codziennym użytkowaniu? Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w Herbarium św. Franciszka w środę 24 kwietnia 2024 r.,  o godz. 16:30.

  Czytaj
 • Franciszkańskie nowości
  Franciszkańskie nowości

  Nowością w asortymencie produktów Herbarium św. Franciszka jest Herbatka ziołowa na żyły, przygotowana wg receptury Ojca Andrzeja Klimuszki. Herbatkę proponujemy zarówno w formie sypanej (opakowanie 100 g), jak i w formie saszetek. Składniki mieszanki - bez czarny, nawłoć, brzoza, wiązówka, wierzba, jemioła, serdecznik i głóg przyczyniają się do poprawy funkcjonowania układu krwionośnego. 

  Czytaj
 • Powitanie wiosny w Herbarium - dziękujemy za spotkanie!
  Powitanie wiosny w Herbarium - dziękujemy za spotkanie!

  Na spotkaniu pt. Powitanie wiosny w Herbarium poruszaliśmy temat wiosennego oczyszczania organizmu, omówiliśmy niektóre z dziko rosnących ziół wiosennych oraz ich wykorzystanie w codziennej diecie. Serdecznie dziękujemy uczestnikom spotkania - już planujemy kolejne!

  Czytaj
 • Z okazji Świąt Wielkanocnych
  Z okazji Świąt Wielkanocnych

  Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy życzenia wielu radosnych chwil, przepełnionych miłością i wzajemną życzliwością. Niech Tajemnica Zmartwychwstania Pańskiego umocni wiarę, przywróci nadzieję, doda odwagi. Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. Życzą Pracownicy Herbarium św. Franciszka

  Czytaj
 • Powitanie wiosny w Herbarium
  Powitanie wiosny w Herbarium

  Jak się oczyścić, wzmocnić i nabrać energii na wiosnę? Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie w Herbarium św. Franciszka, które odbędzie się 20 marca 2024 r. w godz. 16:00-17:30. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

  Czytaj
 • Dzień Kobiet w Herbarium św. Franciszka
  Dzień Kobiet w Herbarium św. Franciszka

  Świętujemy w Herbarium Dzień Kobiet! W piątek 8 marca wszystkie kochane Panie zapraszamy na degustację franciszkańskiej herbatki owocowej - dla Pań gratis :) Ponadto, dla wszystkich od 1 do 10 marca w sklepie stacjonarnym i internetowym czeka z okazji Święta Kobiet wiele promocji.

  Czytaj
 • Nowy dział dla naszych pupili
  Nowy dział dla naszych pupili

  Wszyscy kochamy swoje zwierzaki, chcemy dla nich jak najlepiej i traktujemy jak członków rodziny.  Dla miłośników zwierząt wychodzimy naprzeciw z nowym działem dla naszych pupili.

  Czytaj
Showing 1 to 10 of 31 (4 Pages)