Benedyktynka DO RANY PRZYŁÓŻ 200 ml

vol. 31% / Objętość netto: 200 ml

Produkt dostępny tylko w sklepie stacjonarnym
Dostępność: W magazynie
33,00 zł
Ship to
*
*
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options

W skład trunku wchodzi 17 ziół, które nadają mu delikatny anyżowy smak i aromat, oraz doskonale wpływają na trawienie przynosząc szybko ulgę po obfitym posiłku. Ponadto działa ogólnie wzmacniająco i rozgrzewająco na organizm i znakomicie poprawia nastrój. Benedyktynka "Do rany przyłóż" jest delikatna i łagodnie słodka. Piękny bukiet sprawia, że znakomicie nadaje się do koktajli, lodów, kawy, potraw.

Benedyktynka to owoc wielowiekowej pracy mnichów nad dobroczynnym działaniem ziół. Benedyktynka początkami sięga 1510 roku, kiedy to mnich Bernardo sporządził miksturę z rumu, ziół i korzeni. Jako lek dla chorych i osłabionych braci szybko znalazła uznanie i sławę nie tylko w klasztorach benedyktyńskich, ale także na dworach królewskich. Pierwotną recepturę zmieniano i udoskonalano, a różne klasztory wypracowały własne oryginalne benedyktynki.

Benedyktynka wytwarzana w opactwie w Lubiniu założonym w 1070 roku przez króla Bolesława Śmiałego, który sprowadził tu benedyktynów z opactwa św. Jakuba z Liege w Belgii. To tu swoją kronikę pisał Gall Anonim, a Ojciec Maciej w 1257 roku po raz pierwszy użył pojęcia Polonia Maior, nadając naszemu regionowi nazwę Wielkopolska. Benedyktynka wyprodukowana  została według własnej, unikalnej receptury w oparciu o XVI-wieczne benedyktyńskie zapisy.

Dostępne pojemności: 200 ml, 500 ml

 

Specyfikacja
Attribute nameAttribute value
OstrzeżeniaOsoby poniżej 18-tego roku życia nie mogą spożywać alkoholu.
PrzechowywaniePrzechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat produktów a także chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich ziół, mieszanek oraz herbat.

tel. 32 250 02 57, 784 597 421

Adres mailowy:
herbarium.franciscus@gmail.com

Jak do nas trafić?